REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Najlepsze efekty przy minimum wysiłku z Philips Lumea Prestige

Dbanie o gładką skórę jest często postrzegane jako męczące i uciążliwe zadanie. Na dodatek wiele z nas przypomina sobie o nim w ostatniej chwili, kiedy jedynym wyjściem zostaje zamiana spódnicy na spodnie. Problem rozwiąże nowy członek rodziny Philipsa – Lumea Prestige.

Philips Lumea Prestige Philips Lumea Prestige

Urządzenie Philips Lumea Prestige rozwiązuje zdecydowaną większość problemów związanych z depilacją mechaniczną lub używaniem golarek. Zaczerwienienia i wrastające włoski odchodzą w zapomnienie dzięki użyciu najnowszej technologii depilacji światłem (IPL). Nie tylko pomoże ona bezboleśnie pozbyć się owłosienia, ale też spowolni odrastanie włosków – czy istnieje kobieta, która o tym nie marzy? Po zaledwie trzech zabiegach aż 92% kobiet zauważyło zmniejszenie ilości odrastających włosków. Aby utrzymać efekt gładkich nóg, wystarczy potem powtarzać zabiegi raz na 4-8 tygodni. Możesz więc zapomnieć o goleniu nóg na ostatnią chwilę i o strategicznym planowaniu depilacji w dniu, który zamierzasz spędzić samotnie w domu. Używasz Lumea Prestige raz i masz spokój nawet do 8 tygodni.

Philips Lumea Prestige

Mimo że w Philips Lumea Prestige zastosowano najnowsze technologie, urządzenie wcale nie jest skomplikowane w obsłudze. Czujnik Smart Skin pozwala dobrać intensywność promieni odpowiednią do twojego odcienia skóry, a w efekcie uniknąć oparzeń. Depilacja polega na przesuwaniu urządzenia stopniowo przez powierzchnię, z której chcesz usunąć owłosienie, i powtarzalnego przyciskania guzika błysku. Zabieg obejmujący całe ciało trwa jedynie 15 minut – nigdy już nie zabraknie ci czasu na zadbanie o gładkość swojej skóry! Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w specjalistyczne nakładki, odpowiednie do różnych obszarów ciała – bikini, twarzy, nóg lub pach. Są specjalnie wyprofilowane i zaprojektowane tak, aby pasowały do zgięć i załamań w naszym ciele. Dzięki temu znika pojęcie „trudnych obszarów”, a idealny efekt możesz uzyskać za każdym razem.

Do tej pory depilacja laserowa kojarzyła się ze skomplikowanym sprzętem, z którego skorzystać można tylko w wyspecjalizowanych placówkach. Skąd więc ta sama technologia w niewielkiej Lumea Prestige? Urządzenie powstało w oparciu o 14 lat badań i projektów prowadzonych we współpracy z dermatologami. Specjaliści bazowali na profesjonalnej technologii IPL znanej z gabinetów kosmetycznych. Dzięki temu ten rewolucyjny produkt zapewnia efekty porównywalne z wizytą w gabinecie kosmetycznym, a używać go można w domowym zaciszu. Jest to i tańsze, i dużo wygodniejsze rozwiązanie – nigdy już nie przegapisz wizyty ani nie będziesz próbowała znaleźć na ostatnią chwilę wolnego terminu. A ponieważ Lumea Prestige może być używana bezprzewodowo, wystarczy nacisnąć przycisk – i już, jesteś gotowa do zabiegu depilacji laserowej we własnej łazience. Dodatkowo możesz skorzystać z aplikacji Philips Lumea IPL, która udzieli ci wskazówek niezbędnych przed rozpoczęciem używania urządzenia, wesprze przy pierwszych zabiegach i pomoże pilnować harmonogramu dla każdego obszaru ciała. Następnym razem, gdy uniesiesz ręce z radości, możesz być pewna, że twoja skóra będzie idealnie gładka.

Philips Lumea Prestige

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
medicaments-24.com

https://gazon.net.ua

виагра таблетки инструкция