REKLAMA

Program dla absolutnie początkujących

Dziewczyny, akcja-mobilizacja. Podrzućcie tę stronę swoim siostrom, koleżankom i mamom, które nie wiedzą, jak zacząć. Mamy dla Was specjalny program, motywatory, a nawet trenera!

1

Zyskujesz

  • Lepszą formę - Stawiamy na progres, nie prefekcję. Wreszcie zaczniesz ćwiczyć, unikając kontuzji i zniechęcenia. Zyskasz formę na lata, nie tylko na lato.
  • Smuklejsze ciało - Może nie wskoczysz w XS, ale będziesz wyglądać świetnie w swoim rozmiarze bikini.
  • Nowych przyjaciół - Przekonasz się, że nie jesteś sama w walce o lepszą siebie.
  • Więcej energii - Jeżeli tylko zadbasz o odpowiednią dietę, zaczniesz tryskać zdrowiem i energią.
2

Dostajesz

  • Program ćwiczeń - Co miesiąc, specjalnie opracowany, tak by zmienić Twoje ciało do lata. Dodatkowo poniżej znajdziesz treningi wideo, żebyś mogła ćwiczyć razem z nami.
  • Członkostwo w wyjątkowej społeczności - Na dołącz do grupy biorącej udział w akcji. Znajdziesz tam mnóstwo motywacji, porad i...
  • Wsparcie trenera personalnego - Nasz ekspert będzie z Wami w codziennym kontakcie, służąc pomocą i radami. Nie krępuj się - tu nie ma głupich pytań.
3

Trenujesz

  • Gdzie chcesz - I w czym chcesz. Treningi są ułożone tak, żębyś nie musiała lecieć na siłownię. Możesz ćwiczyć w domu, w ukochanym dresie.
  • Kiedy chcesz - To nie grafik klubu fitness. Odpalasz wideo, kiedy Ci to pasuje. Staraj się trzymać proponowanej rozpiski, ale jak coś Ci wypadnie, po prostu przełóż trening. Byle nie na długo.
  • Z kim chcesz - Zaproś przyjaciółki albo niech to będzie czas tylko dla Ciebie. Potrzebujesz wsparcia? Wbijaj do grupy na .

Twój plan na pierwszy miesiąc

To jest program treningowy, z którym wreszcie Ci się uda. Zacznij od treningów turkusowych (Starter A i Starter B). Te treningi są do wykonania w domu, bez żadnego sprzętu. Zaangażujesz całe ciało, wzmocnisz mięśnie korpusu. W następnym miesiącu wykonuj treningi oznaczone kolorem różowym, w kolejnym - pomarańczowe. Zobaczysz, jak z miesiąca na miesiąc będziesz w stanie zrobić coraz więcej, jak zacznie się zmieniać Twoja sylwetka i poprawiać samopoczucie.

Poniżej przykładowa tygodniowa rozpiska. Powtarzaj ten cykl przez 4 tygodnie, po czym przejdź do kolejnego planu treningowego (po zielonym – różowy, potem pomarańczowy itd.) i trenuj z taką samą częstotliwością. Jeżeli taki układ koliduje z Twoimi planami, zmodyfikuj go, tylko staraj się nie ćwiczyć więcej niż 2 dni z rzędu.

DzieńPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
PlanTrening ATrening BSpacerTrening ATrening BSpacerOdpoczynek
Pobierz wersję do druku
Instrukcja obsługi planu dla absolutnie początkujących

JAK TO DZIAŁA

Zanim zaczniesz swoją przygodę z treningami, przeczytaj, a przynajmniej przejrzyj tę instrukcję. Zebrałyśmy w jednym miejscu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, tak żebyś nie miała już żadnych wątpliwości, że za 100 dni - nowa Ty! 

100 dni i nowa Ty. TRENING A

STARTER A

Przed Tobą pierwsza część programu treningowego "100 dni i nowa Ty". Do tego treningu nie potrzebujesz niczego. Wystarczy kawałek podłogi. Jeśli masz na podłodze dywan, nie potrzebujesz nawet maty, chociaż oczywiście na macie będzie Ci wygodniej. Ustaw się naprzeciw ekranu i... do dzieła. Za 40 minut poczujesz, że właśnie zrobiłaś pierwszy krok. Trzymamy kciuki!

100 dni i nowa Ty. TRENING B

STARTER B

Drugi trening programu treningowego "100 dni i nowa Ty". Jeśli wczoraj zrobiłaś trening A, to dziś jest pora na trening B. Jutro odpocznij, a pojutrze wróć do treningu A. Popojutrze zrób znów trening B i tak dalej. Te dwa treningi będziesz naprzemiennie wykonywała przez miesiąc. Po miesiącu będziesz przygotowana do nieco większych wyzwań. 

100 dni i nowa Ty. TRENING RÓŻOWY A

RÓŻOWY A

Przed Tobą pierwszy z dwóch treningów na drugi miesiąc programu "100 dni i nowa Ty" (jeżeli dopiero zaczynasz ćwiczyć, zacznij od "Startera") Tym razem przydadzą się hantelki 1-2 kg (lub dwie butelki wody). Włącz filmik i ćwicz razem z , . Jeśli akurat nie masz szybkiego łącza, możesz ćwiczyć, korzystając z instrukcji tekstowych, posiłkując się obrazkami.

100 dni i nowa Ty. TRENING RÓŻOWY B

RÓŻOWY B

Drugi z dwóch treningów na drugi miesiąc programu "100 dni i nowa Ty" (jeżeli dopiero zaczynasz ćwiczyć, zacznij od "Startera") Dla ułatwienia treningi na drugi miesiąc programu  oznaczyliśmy odcieniami różu. Włącz filmik i ćwicz razem z , . Jeśli nie masz szybkiego łącza, możesz ćwiczyć, korzystając z instrukcji tekstowych, posiłkując się obrazkami.

100 dni i nowa Ty. Trening pomarańczowy A

POMARAŃCZOWY A

To już piąty trening programu treningowego "100 dni i nowa Ty". Włącz wideo i ćwicz razem z dziewczynami. Jeśli wolisz trenować we własnym tempie, możesz też ćwiczyć, korzystając z instrukcji tekstowych i obrazkowych.

100 dni i nowa Ty. Trening pomarańczowy B

POMARAŃCZOWY B

Szósty trening programu treningowego "100 dni i nowa Ty". Włącz wideo i ćwicz razem z Kasią Wysocką oraz Beatą i Sławą Szymiczek. Jeśli się zgubisz lub wolisz trenować we własnym tempie, możesz też ćwiczyć, korzystając z instrukcji tekstowych i obrazkowych.

100 dni i nowa Ty. Trening pomarańczowy A

NIEBIESKI A

Przed Tobą ostatni etap programu dla absolutnie początkujących – pora na ostatni szlif przed wakacjami. To będzie jak egzamin, który pozwoli Ci ukończyć fitnessową podstawówkę ze świadectwem w postaci formy i sylwetki życia. Na początek - dwa obwody.

100 dni i nowa Ty. Trening niebieski B

NIEBIESKI B

Ostatni trening planu dla absolutnie początkujących. Minęło 100 dni, a Ty już nie jesteś absolutnie początkująca. Skoro dotarłaś już tutaj, to znaczy, że Twoja kondycja się już mocno poprawiła i teraz pora zbierać widoczne owoce. Dwa niebieskie treningi sprawią, że zaczniesz spalać tłuszczyk szybciej niż kiedykolwiek. Owszem, na pewno się zmęczysz i spocisz. Ale już wiesz, że warto.

surrogacycmc.com

steroid-pharm.com

ka4alka-ua.com