REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Meghan Markle jest w ciąży!

Minęło prawie 5 miesięcy od hucznego ślubu w rodzinie królewskiej. W poniedziałek, Harry i Meghan oficjalnie potwierdzili, że spodziewają się dziecka.

Meghan i Harry Meghan Markle i Książę Harry oficjalnie podzielili się ze światem radosną nowiną.

Para książęca, przebywająca aktualnie w Australii, uznała najwyraźniej, że dłuższe trzymanie wszystkich w niepewności nie ma sensu. Dokładna data porodu nie została jeszcze ujawniona, ale wiemy już, że nowy członek rodziny królewskiej przyjdzie na świat wiosną.

Nie ma wątpliwości

Spekulacje na temat ciąży Meghan pojawiły się tuż po wylądowaniu pary książęcej w Sydney. Czekający na lotnisku tłum sympatyków i dziennikarzy od razu zwrócił uwagę na nietypowe zachowanie Księżny Sussex, która przez cały czas zasłaniała swój brzuch stosem segregatorów. Zebrani nie mieli wątpliwości, jaki był tego powód.

Oficjalne potwierdzenie

Portale plotkarskie rozgrzały się do czerwoności. Dlaczego Księżna Meghan zasłania swój brzuch? Co przed nami ukrywa? Na oficjalne oświadczenie nie musieliśmy długo czekać. Około godziny 9 czasu polskiego, Pałac Kensington wydał oficjalne oświadczenie na swoim Twitterze. Potwierdził w nim, że para książęca spodziewa się przyjścia dziecka na świat wiosną 2019.

Their Royal Highnesses The Duke and Duchess of Sussex are very pleased to announce that The Duchess of Sussex is expecting a baby in the Spring of 2019.

— Kensington Palace (@KensingtonRoyal)

Ciążowy kamuflaż

Bardziej czujni fani księżęcej pary mogli podejrzewać co się święci nieco wcześniej. Trzy dni temu Meghan i Harry gościli na ślubie księżniczki Eugenii. Na zdjęciach z uroczystości widać, jak Meghan starannie zasłania swój brzuch kopertówką. Oprócz tego, jej kreacja wyjątkowo nie miała wyraźnego wcięcia w talii, co mogło sugerować, że Księżna Meghan stara się ukryć ciążowy brzuch.

Zobacz też: 15 najpiękniejszych sukien ślubnych gwiazd

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA