REKLAMA
REKLAMA

Profil patafil

 • avatar
  zgłoś
  Domowe sposoby na przeziębienie i grypę
  https://terapiasokami.pl/pl/blog tutaj można przeczytaj o działaniu soków na różne schorzenia w tym na grypę. Piję sok z marchewki, imbiru i czosnku i żadna grypa mi nie straszna. Polecam.
  patafil, 2017-09-11 12:01:49
 • avatar
  zgłoś
  Kroplówki funkcjonalne: witaminy w zastrzykach
  Też stosuję kroplówkę witaminową ale naturalną w postaci soków warzywno-owocowych. Piję codziennie soki jako uzupełnienie diety wg. porad https://www.terapiasokami.pl/gdzie-szukac-witamin. Jestem zdrowy , mam dużo energii i młodzieńczy wygląd. Praktycznie nie choruję. Moc witamin i enzymów z warzyw i owoców dbają o moje zdrowie. Tanio i naturalnie.
  patafil, 2017-11-07 11:31:24
 • avatar
  zgłoś
  8 oznak niedoboru witaminy D
  Mi brak witaminy D nie grozi, bo w swojej diecie wykorzystuję witaminy z warzyw i owoców. Piję soki wg. porad https://www.terapiasokami.pl/gdzie-szukac-witamin. Takie uzupełnienie diety daję mi całe spektrum witamin i enzymów, zwłaszcza, że wyciskam soki w wyciskarce wolnoobrotowej. Cieszę się dobrym zdrowiem, energią i młodym wyglądem.
  patafil, 2017-11-13 11:16:34
 • avatar
  zgłoś
  Co jeść, by mieć zdrową, piękną cerę?
  Organizm w tym skóra powinna powinna być odżywiona od wewnątrz. Dlatego dobrze jest najpierw oczyścić organizm (głodówka 2-3 dniowa), a potem odpowiednia dieta. Sam wykorzystuję w swojej diecie soki warzywno-owocowe wg. porad https://www.terapiasokami.pl/odmladzanie-komorek. Piję takie soki jako uzupełnienie diety plus aktywnie spędzam czas na świeżym powietrzu. Dzięki temu mam nie tylko dobre zdrowie ale też młody wygląd. Cera jest gładka i jędrna.
  patafil, 2017-11-20 12:43:13
 • avatar
  zgłoś
  Co jeść, by mieć zdrową, piękną cerę?
  Nic tak dobrze nie zadba o zdrowie i urodę jak naturalne witaminy i ruch na świeżym powietrzu. Dlatego uzupełniam dietę sokami wg. porad https://www.terapiasokami.pl/odmladzanie-komorek. Dzięki temu witaminy i enzymy zawarte w sokach dbają o moje zdrowie i wygląd. W wolnych chwilach spędzam aktywnie czas na świeżym powietrzu.
  patafil, 2017-11-21 10:21:03
 • avatar
  zgłoś
  Warzywa - na surowo czy na ciepło?
  Potwierdzam lecznicze działanie soków zwłaszcza warzywnych. Wg. https://www.terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki takie soki mają działanie wręcz lecznicze, pomagają zachować młodość i dostarczają mnóstwo energii. Wyniki lekarskie mam bardzo dobre. Szczególnie polecam sok warzywny na bazie buraka z selerem, marchewką, cytryną i jabłkiem. Prawdziwa bomba witaminowo- energetyczna. W sklepie terapiasokami.pl gdzie kupiłam wyciskarkę dostałam dużo przepisów i diet na moje dolegliwości.
  patafil, 2018-04-03 12:19:12
 • avatar
  zgłoś
  Kosmetyki naturalne: 11 zaskakujących zastosowań cytryny
  Myślę, że wystarczy umiarkowana dieta wspomagana sokami z warzyw i owoców wg. porad https://terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki. Do tego ruch na świeżym powietrzu i odporność na stres. Wtedy mamy zdrowie i urodę zapewnioną. Nie trzeba się za bardzo wysilać i kombinować.
  patafil, 2018-05-23 12:02:15
REKLAMA
http://medicaments-24.com

гейнер киев

medicaments-24.net/dapoxetine/dapoxetine-30-mg/