[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Tourtonne5 sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu () przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: , NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Tourtonne5 Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

Profil patafil

 • avatar
  zgłoś
  Domowe sposoby na przeziębienie i grypę
  https://terapiasokami.pl/pl/blog tutaj można przeczytaj o działaniu soków na różne schorzenia w tym na grypę. Piję sok z marchewki, imbiru i czosnku i żadna grypa mi nie straszna. Polecam.
  patafil, 2017-09-11 12:01:49
 • avatar
  zgłoś
  Kroplówki funkcjonalne: witaminy w zastrzykach
  Też stosuję kroplówkę witaminową ale naturalną w postaci soków warzywno-owocowych. Piję codziennie soki jako uzupełnienie diety wg. porad https://www.terapiasokami.pl/gdzie-szukac-witamin. Jestem zdrowy , mam dużo energii i młodzieńczy wygląd. Praktycznie nie choruję. Moc witamin i enzymów z warzyw i owoców dbają o moje zdrowie. Tanio i naturalnie.
  patafil, 2017-11-07 11:31:24
 • avatar
  zgłoś
  8 oznak niedoboru witaminy D
  Mi brak witaminy D nie grozi, bo w swojej diecie wykorzystuję witaminy z warzyw i owoców. Piję soki wg. porad https://www.terapiasokami.pl/gdzie-szukac-witamin. Takie uzupełnienie diety daję mi całe spektrum witamin i enzymów, zwłaszcza, że wyciskam soki w wyciskarce wolnoobrotowej. Cieszę się dobrym zdrowiem, energią i młodym wyglądem.
  patafil, 2017-11-13 11:16:34
 • avatar
  zgłoś
  Co jeść, by mieć zdrową, piękną cerę?
  Organizm w tym skóra powinna powinna być odżywiona od wewnątrz. Dlatego dobrze jest najpierw oczyścić organizm (głodówka 2-3 dniowa), a potem odpowiednia dieta. Sam wykorzystuję w swojej diecie soki warzywno-owocowe wg. porad https://www.terapiasokami.pl/odmladzanie-komorek. Piję takie soki jako uzupełnienie diety plus aktywnie spędzam czas na świeżym powietrzu. Dzięki temu mam nie tylko dobre zdrowie ale też młody wygląd. Cera jest gładka i jędrna.
  patafil, 2017-11-20 12:43:13
 • avatar
  zgłoś
  Co jeść, by mieć zdrową, piękną cerę?
  Nic tak dobrze nie zadba o zdrowie i urodę jak naturalne witaminy i ruch na świeżym powietrzu. Dlatego uzupełniam dietę sokami wg. porad https://www.terapiasokami.pl/odmladzanie-komorek. Dzięki temu witaminy i enzymy zawarte w sokach dbają o moje zdrowie i wygląd. W wolnych chwilach spędzam aktywnie czas na świeżym powietrzu.
  patafil, 2017-11-21 10:21:03
 • avatar
  zgłoś
  Warzywa - na surowo czy na ciepło?
  Potwierdzam lecznicze działanie soków zwłaszcza warzywnych. Wg. https://www.terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki takie soki mają działanie wręcz lecznicze, pomagają zachować młodość i dostarczają mnóstwo energii. Wyniki lekarskie mam bardzo dobre. Szczególnie polecam sok warzywny na bazie buraka z selerem, marchewką, cytryną i jabłkiem. Prawdziwa bomba witaminowo- energetyczna. W sklepie terapiasokami.pl gdzie kupiłam wyciskarkę dostałam dużo przepisów i diet na moje dolegliwości.
  patafil, 2018-04-03 12:19:12
 • avatar
  zgłoś
  Kosmetyki naturalne: 11 zaskakujących zastosowań cytryny
  Myślę, że wystarczy umiarkowana dieta wspomagana sokami z warzyw i owoców wg. porad https://terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki. Do tego ruch na świeżym powietrzu i odporność na stres. Wtedy mamy zdrowie i urodę zapewnioną. Nie trzeba się za bardzo wysilać i kombinować.
  patafil, 2018-05-23 12:02:15

REKLAMA

http://medicaments-24.com

medicaments-24.net/dapoxetine/dapoxetine-30-mg/

http://biceps-ua.com