REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Suplementy diety - czy to działa?

Wyglądają jak leki. Są w tabletkach, kapsułkach, w syropach, czasami w proszku. Na opakowaniach często jest napisane, na co działają. A to na serce, a to na zmęczenie, a to na oczy... Ale nie daj się zwieść: to nie leki, to tylko suplementy.

Przejdź do artykułu
    przez ~Sandra,
    2018-05-08 01:37:38

Suplementy diety to nic strasznego. Wystarczy rozsądnie korzystać z ich dobrodziejstwa. Podczas odchudzania zdecydowałam się na stosowanie iqacai, ponieważ mój metabolizm był spowolniony, a tkanka tłuszczowa w żaden sposób nie chciała zniknąć. Jak się okazało same ćwiczenia i dieta kompletnie nie zadziałały w moim przypadku. Dopiero suplementacja pozwoliła mi uzyskać regularne zrzucanie kilogramów.

przez ~fastburn.pl,
    2018-06-04 13:07:39

Zapraszam na stronę www.fastburn.pl - wszystkie informacje na temat najlepszego spalacza tłuszczu - Fast Burn Extreme - oraz możliwość złożenia zamówienia. Jako probiotyk polecam natomiast Probiox Plus - www.probioxplus.com.pl

przez ~tusia,
    2018-11-04 11:14:53

wszystko zależy jakie suplementy i kiedy. ja sobie nie wyobrażam np. ciąży bez supli.

przez ~Kasia,
    2018-11-04 21:56:41

o tak,ciąża to odpowiedni moment na dodatkowe składniki w postaci supli . Tylko,że one też muszą być ok

przez ~tusia,
    2018-11-05 12:17:26

wystarczy trzymać się wytycznych ptg i wszystko powinno być w porządku ;)

przez ~Monika,
    2018-11-05 13:17:07

@tusia racja, ale tych wytycznych tez pewnie jest sporo, wolałabym żeby lekarz wiedział co jest w ptg i mi doradził odpowiednie suplementy. @Kasia trzeba czytać etykiety i skład, niestety, niektóre produkty mają 2x więcej niektórych składników co też nie działa na nas korzystnie :c

przez ~pyszna,
    2018-11-06 19:03:17

chcecie powiedzieć, że niektóre suple niekoniecznie pomagają tylko szkodzą swoim składem? Co wybrać w takim razie?

przez ~ulaa,
    2018-11-07 11:05:25

coś, co trzyma się wytycznych z ptg. spójrz na zawartość żelaza, ma być mniej niż 30mg

przez ~tusia,
    2018-11-07 22:48:32

Monika , lekarz prowadzący faktycznie będzie wiedział najlepiej co nam brakuje . @ pyszna, tego nie jestem w stanie zrozumieć , dlaczego w suplementach jest czegoś za dużo???

przez ~lora,
    2018-11-10 22:09:28

@tusia dla mnie wygląda to tak że te suple które mają czegoś za dużo, chcą zaszkodzić. No bo jak inaczej to wytłumaczyć ? @ulaa a co z selenem? ile go powinno być i trzeba go suplementować ?

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA