REKLAMA
REKLAMA

Forum - Uroda / Styl

Dyskusja do tematu: Medycyna estetyczna: zabiegi na twarz

Z czasem krem przeciwzmarszczkowy przestaje wystarczać, a aktywne substancje trzeba dostarczyć w głąb skóry. Sprawdzamy, co może nam zaproponować medycyna estetyczna. Zobacz, jak działa toksyna botulinowa, kwas hialuronowy i zabiegi zagęszczające skórę. Interesuje nas tylko naturalny efekt.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Marti44,
  2016-04-21 13:40:34

  Bardzo fajny artykuł, przybliżający w prosty i rzeczowy sposób kilka sposobów upiększania naszej twarzy,polecam

 • avatar zgłoś
  przez ~dorota,
  2016-09-26 11:49:47

  Dobrze podkreślone - tylko naturalny efekt. Medycyna estetyczna jest czasami niezastąpiona i dobrze, że można z niej korzystać, ale właśnie pod warunkiem, że efekt nie jest sztuczny (wręcz śmieszny). Sama coraz częściej zastanawiam się nad skorzystaniem z zabiegu botoksu, żeby lekko odświeżyć wygląd. Szukam gabinetu, do którego bez strachu mogłabym się wybrać. Kilka osób w Gdańsku poleciło mi Abacosun http://www.abacosungdansk.pl/ Na pewno przyjrzę się temu gabinetowi.

 • avatar zgłoś
  przez ~Agnieszka z KlinikiUrodycompl,
  2017-02-17 22:23:01

  Kontynuując temat kwasu hialuronowego usieciowany sprawdzi się lepiej w roli wypełniacza, natomiast nieusieciowany przyniesie natychmiastowy efekt nawilżenia skóry. Warto wspomnieć także o metodzie mikroigłowej, która jest terapią indukcji kolagenu. Zastosowanie zabiegu mikronakłuwania prowadzi do zmniejszenia blizn i odmłodzenia, czyli poprawy struktury skóry, jędrności i nawilżenia. KlinikiUrody.com.pl

 • avatar zgłoś
  przez ~Niuniu,
  2017-08-01 13:09:31

  Na zmarszczki pomaga mezoterapia igłowa. Jest to zabieg nieinwazyjny, który wykonuje się wstrzykując odpowiednio dobrane preparaty do warstwy skóry właściwej. Zmarszczki ulagają wygładzeniu, a skóra jest nawilżona i odzyskuje swój kolor :) ZAbieg ten robiony jest między innymi w Vici Clinic w Krakowie.

 • avatar zgłoś
  przez ~Mora,
  2017-08-01 14:30:57

  Zmarszczek mozna się pozbyć dzięki mezoterapii igłowej - wstrzykiwane są bezpośrednio do skóry własciwej substancje lecznicze i preparaty, które mają na celu zapobieganie starzeniu się skóry. Powoduje to pobudzanie syntezy kolagenu i elastyny i wzrost nawilżenia skóry. Tutaj możecie poczytać więcej: http://www.vici.clinic/krakow-mezoterapia-iglowa?isMobileDevice=false&renderTargetType=Mobile&showAds=false&showInIphone=false Takie zabiegi wykonywane są w Vici Clinic na ul. św. Sebastiana w Krakowie.

 • avatar zgłoś
  przez ~JeromeHah,
  2018-11-01 23:04:50

  Доброго времени суток! Меня зовут Виктория. Я являюсь менеджером сервиса Пуш уведомлений (нажать). Рush уведомления на данный момент один из самых прогрессивных видов рекламы. Важной его особенностью является что под него не нужно выделять дополнительное рекламное место на сайте и считается полупасивным доходом. А на дистанции такой вид манетизации может с лихвой перекрыть текущий ваш заработок на сайте. Предлагаем Вам увеличить монетизацию Вашего сайта по максимуму благодаря сотрудничеству с нами на...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~Hanna,
  2018-12-15 13:56:20

  Myślę, że fibryna jest ok. Znajoma robiła sobie właśnie tym zabiegi i faktycznie zmarszczki ma mniejsze. Polecała Panią doktor Więcek, chwaliła za dokładność, dobrą opieką nad klientką i cenę dość przystępną jak na takie zabiegi. Dała mi tel.698115115 do jej rejestracji.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA