REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks / Związki

Dyskusja do tematu: Szkoła uwodzenia: jak poderwać faceta?

Podobno seksapil to nasza kobieca broń, tylko czym on tak właściwie jest? Dowiedz się, co sądzą na ten temat naukowcy. Zobacz, jak uwieść mężczyznę dzięki magnetyzmowi i ruszaj na podryw!

Przejdź do artykułu
    przez ~Miro,
    2018-06-07 00:05:14

Żeby uwodzić kobiety, trzeba najpierw zadbać o sprawność sprzętu, a z tą ostatnio było u mnie słabo. Okazało się, że stres wynikający z pracy i używki, nie są sprzymierzeńcami erekcji. Dlatego postanowiłem wziąć się za siebie, rzuciłem palenie i zacząłem stosować iqman. Dzięki suplementacji erekcja stała się silniejsza i znacznie dłuższa. W końcu odzyskałem pewność siebie!

przez ~mak,
    2018-06-20 09:50:54

Kobieta faceta nie podrywa tylko ZDOBYWA prostym wyborem. Jeśli chce konkretnego osobnika to po prostu wystarczy, że do niego się uśmiechnie i będzie chciała być w jego pobliżu - tylko facet-kretyn albo dziecko tego nie rozpozna. Ale najpierw trzeba wpaść w jego gust, gdzie pierwsze skrzypce gra TWARZ, potem figura. Przeważnie wystarczy być młodą (ok 25 lat) i szczupłą kobietą (~50 kg). Duże piersi są kompletnie "nie potrzebne" ale zawsze będą dodatkowym atutem przyciągania. Natomiast w drugą stronę to już jest ...więcej

przez ~Radus,
    2018-10-23 19:25:31

Najlesza rada - wypiąć się i każdy facet twój.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA