REKLAMA
REKLAMA

Forum - Odżywianie

Dyskusja do tematu: 22 świetne pomysły na zdrowe przekąski

Popcorn, płatki owsiane, krewetki … Co łączy te produkty spożywcze? To świetne sposoby na zdrowe przekąski! WH prezentuje 22 doskonałe przekąski poniżej 100 kcal, które możesz podjadać bez wyrzutów sumienia.

Przejdź do artykułu
    przez ~han,
    2016-06-30 16:17:05

Popcorn z mikrofali jest rakotwórczy!!! Gdzie tu zdrowie?

przez ~Ola,
    2016-09-04 23:48:40

polecam serek Bieluch (w składzie ma tylko mleko:)) a dla dbających o linię wersja lekka

przez ~Magda,
    2016-10-23 18:15:56

Nie tylko ten popcorn szokuje, ogolnie autor artykułu nie ma pojęcia o tym, co pisze. Batoniki musli na pewno nie odchudzają, zazwyczaj jest w nich dużo cukru. Organizm kobiety jest w stanie przetworzyć dziennie do 6lyzeczek cukru, męski do 9. W jednym bananie są 4 łyżeczki cukru, nie wspomnę o batonikach odchudzających musli. Podsumowując krótko, niech autor popuka sie w główkę, zanim tak nierzetelny tekst opublikuje.

przez ~mirinda,
    2017-04-05 17:11:17

szczerze wspolczuje osobom ktore praktykuja te rady

przez ~kalka,
    2018-05-30 13:33:36

Ja zawsze w woreczku mam przy sobie miks orzechów, migdałów i różnych innych bakalii. Z reguły wszystkie zamawiam w sklepie internetowym Krukam bo uważam ze tam mają najlepszą jakość tych produktów. Bardzo dobre są też chipsy kokosowe, każdemu polecam spróbować ;)

przez ~Andzia,
    2018-11-02 16:32:04

Dieta dietą - działa ta od Foodwise. Udało nam się już zrzucić sporo od kiedy stosujemy się z miśkiem do zaleceń dietetyka klinicznego, no ale właśnie... te przekąski... Bo jak tu oglądać serial bez chipsów albo popcornu? Czegokolwiek... Zwróciłam na to uwagę mojej dietetyczce podczas co miesięcznej konsultacji i na szczęście okazało się, że zdrowe przekąski można wkomponować w dietę :) Jesteśmy zadowoleni z Foodwise między innymi chyba też dlatego, że nie czujemy się, jakbyśmy mieli życie pełne wyrzeczeń.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA