REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dobra dieta

Dyskusja do tematu: Olej kokosowy - superfood czy superściema?

Kokosy mają egzotyczny powab, oszałamiający smak i rzesze oddanych fanów. Sprawdzamy, czy ich mocną pozycję uzasadniają poważne, naukowe badania.

Przejdź do artykułu
    przez ~Olga,
    2018-08-26 21:04:57

Ja zdecydowałam się na tabletki Slimunox jest dużo pozytywnych opinii na ich temat liczę na to że wspomogą moje odchudzanie.Wiem że ważna jest zmiana nawyków żywieniowych i zwiększenie aktywności fizycznej,ale jeżeli mogą mi pomóc to dlaczego nie.

przez ~Kaja,
    2018-09-15 17:14:18

Ja na samym początku nie byłam przekonana co do Slimunox bo miałam nie łatwe początki.Ale po zmianie nawyków żywieniowych i wprowadzeniu w pełni zasad kuracji w końcu mi się udało.I schudłam z czego bardzo się cieszę zresztą do dnia dzisiejszego wagę utrzymuje w normie.

przez ~Sylwia,
    2018-10-30 18:48:45

Ja przy stosowaniu Slimunox jak schudłam ponad 10kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.

przez ~JACEK 1000,
    2018-11-02 10:14:16

Panie dr Damianie Parolu i jemu podobni kto wam powiedział że cholesterol jest zły, to przecież stara wiedza lansowana przez koncerny chcące wepchać nam jak najwięcej statyn

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA