REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dobra dieta

Dyskusja do tematu: Cudów nie ma: sprawdzamy cudowne środki na odchudzanie

Zrobiłyśmy dzisiaj szybką prasówkę na dużych portalach i zdjęło nas przerażenie, jakie cuda obiecują w pokazywanych tam reklamach środków odchudzających. Przysłowiowe boczki to przy tym małe miki.

Przejdź do artykułu
    przez ~Ela,
    2018-08-03 14:22:00

No same środki na pewno nic nie dadzą. Ale takie połączenie jak u mnie czyli dieta, iqgreen, treningi i woda już daje. Centymetry idą w zapomnienie.

przez ~Anja,
    2018-08-26 20:56:46

Moim zdaniem to całkiem logiczne, ze stosowanie tylko i wyłacznie suplementów nic nie da... Ale jeżeli na przykład do diety, treningów dołożymy iqacai i picie du żej ilości wody to na pewno będa widoczne efekty. Kwestia regularności i wytrwałości.

przez ~Renata,
    2018-08-26 21:08:46

Brałam różne suplementy jedne działały lepiej inne wcale.Teraz na kupiłam tabletki odchudzające Slimunox,i mogę stwierdzić że są to najlepsze tabletki jakie stosowałam .Tydzień brania i dwa kilo mniej.

przez ~martynka,
    2018-08-31 07:37:15

na moje pośladki pracowałam rok, najpierw mocny trening budujący mięśnie później szybka wycinka kaloryczna z redukcją. Na spalanie brałam iqmango i teraz pośladki są doskonałe

przez ~Eryka,
    2018-09-15 17:19:08

Ja mogę polecić Foreverslim.U mnie tabletki spisały się dość dobrze waga spadała regularnie przez okres trzech miesięcy żadnego efektu jo-jo nie ma i mam nadzieję że nie będzie.

przez ~Elena,
    2018-10-30 18:57:33

Zgadzam się, bo sama też stosowałam Slimunox i faktycznie jeżeli chodzi o skuteczność działąnia wspomagającego to rewelacja

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA