[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Tourtonne5 sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu () przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: , NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Tourtonne5 Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

FITNESS - SPALANIE TŁUSZCZU

Pozbądź się w końcu zbędnego tłuszczyku! Nawet jeśli nie stronisz od wizyt w osiedlowym fitness klubie i zazwyczaj trzymasz się z daleka od słodyczy, możesz mieć problemy z nadmiarem tkanki tłuszczowej (szczególnie po świętach czy urlopie). Wiemy, jak frustrująca jest walka z boczkami, dlatego postanowiłyśmy w jednym miejscu zebrać najskuteczniejsze zestawy ćwiczeń na spalanie tłuszczu. Dzięki tym treningom Twój metabolizm przyspieszy, a zbędny tłuszczyk będziesz spalać jeszcze na długo po treningu. Czary mary? Nie. Specjalistyczna wiedza, lata doświadczenia i pomoc naszych ekspertów.
1 2
STRONA 2 z 2
ディテール

source adulttorrent.org

www.gepatite.com/kurs-lechenija-na-3-mesjatsa