[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Tourtonne5 sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu () przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: , NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Tourtonne5 Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

FITNESS - PLANY TRENINGOWE

W „Tourtonne5” już od lat motywujemy kobiety do regularnej aktywności fizycznej. Wierzymy, że najlepszą motywacją do ćwiczeń są efekty, dlatego plany treningowe, które znajdziesz w tym dziale zostały opracowane tak, żebyś jak najszybciej mogła przekonać się o ich skuteczności. Nasi specjaliści opracowali ekspresowe zestawy ćwiczeń dla zapracowanych, treningi bez sprzętu, które możesz wykonywać w domu, miesięczne plany treningowe ze sprzętem oraz wiele, wiele innych… Dopasuj trening do swojego stylu życia oraz upodobań i zobacz, jak pozbywasz się zbędnych kilogramów i stajesz się coraz silniejsza i pewniejsza siebie.
1 ... 3 4 5
STRONA 4 z 5
https://surrogacycmc.com

www.steroid-pharm.com

www.steroid-pharm.com