REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ



OCEŃ
3.6

Trening na spalanie tłuszczu

Nie musisz spędzać długich godzin w fitness klubie, aby niechciane zapasy tłuszczyku zniknęły w końcu bez śladu. Lepszy będzie intensywny trening, który wymodeluje Twoją sylwetkę w naprawdę ekspresowym tempie.

Droga do wąskiej talii i płaskiego brzucha oparta jest na jednej prostej zasadzie: chcesz zrzucić kilka kilogramów, musisz spalić więcej kalorii niż zazwyczaj. Ten krótki program treningowy, na który składają się tylko 4 ćwiczenia, pozwoli Ci wprowadzić tę zasadę w życie bez żadnych diet cud czy spędzania godzin w siłowni.

W każdym z tych ćwiczeń – łatwych tylko do momentu, aż ich spróbujesz - pokonujesz grawitację, unosząc swoje ciało i amortyzując jego lądowanie. Efekt?“ Przez 15 minut mocno pracuje wiele mięśni Twojego ciała naraz, a zbędny tłuszcz wypala się szybciej niż w hutniczym piecu.

Cztery kroki do płaskiego brzucha - ćwiczenia na spalanie

Rób od 12 do 16 powtórzeń każdego ćwiczenia, odpoczywając między nimi 15 sekund (ze stoperem w ręku!). Gdy zrobisz wszystkie 4, odpocznij 1 minutę i powtórz całość jeszcze 2 razy.

Zrób ten trening 3 razy w tygodniu albo za każdym razem, gdy pofolgujesz sobie przy stole, lub po prostu poczujesz, że powinnaś zrzucić co nieco. Przejdź na następną stronę i rozpocznij trening.

REKLAMA

REKLAMA

Ćwiczenie 1: wykrok/wyskok z uniesieniem kolana

Zacznij od podporu przodem, a potem ustaw lewą stopę między rękoma (a). Pracując lewą nogą, wyprostuj się, a potem unosząc prawe kolano, wyskocz, wybijając się z lewej nogi (b). Wróć do pozycji startowej i powtórz całość drugą nogą. To jest jedno powtórzenie.

REKLAMA

Ćwiczenie 2: wyskok z rozkrokiem

Stań w lekkim rozkroku z ramionami po bokach tułowia (a). Wyskocz w górę, przenosząc ramiona nad głowę i robiąc w powietrzu rozkrok. Wyląduj na stopach ustawionych na boki, z kolanami na zewnątrz, i zrób przysiad (b). Szybko wróć do pozycji startowej. To jedno powtórzenie.

REKLAMA

REKLAMA

Ćwiczenie 3: wyskok z ćwierćobrotem

Zacznij od przysiadu (a), potem wyskoczw górę, robiąc wymach ramionami nad głową i obracając się w powietrzu o 90 stopni w lewo (b). Wyląduj do przysiadu (c), a potem wyskocz, obracając się w prawo. To jedno powtórzenie.

REKLAMA

Ćwiczenie 4: wykop z podporu

Zacznij od podporu, jak do pompki (a). Trzymając napięty brzuch i pośladki, postaraj się wyrzucić nogi do góry, zginając je w kolanach i zbliżając stopy do pośladków (b). Postaraj się wyprostować nogi w powietrzu i miękko wylądować na palcach stóp. To jest jedno powtórzenie.

A czy wiesz, że możesz podkręcić metabolizm także za pomocą diety? Dowiedz się, na czym polega efekt fat burning naTwoim talerzu.

WH

Komentarze

 (8)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
pharmacy24.com.ua

lovegra kaufen

http://farm-pump-ua.com/